fbpx

Blog.

Sesje narzeczeńskie

Czy wiesz jak wielką wartość może wnieść sesja narzeczeńska?

1. Doświadczasz bycia fotografowanym przed ślubem – dzięki czemu w dniu ślubu już masz pełne zaufanie do fotografa, czy wspólpracujecie na podobnym poziomie, czy istnieje chemia. 

2. Sprawdzasz w praktyce przed ślubem jak wygląda współpraca, jak długo czekasz na zdjęcia, czy zrobił to co obiecał, czy zdjęcia Ci się podobają, jaka była atmosfera na sesji, czy fotki są na poziomie tych które pokazuje w portfolio…

3. Masz ekstra pamiątkę do końca życia z okresu narzeczeństwa

Laura Piotr

Laura i Piotr, to para, która jest w 1000 % dopasowana. Wraz z moim kolegą wykonałem sesję ślubną o późnej godzinie.  Park Biblioteki był już zamknięty, na szczęście nieopodal znajduje się Centrum Nauki Kopernik. Dziękuję za sesję i pozdrawiam.

fotografia ślubna Warszawa Ciechanów Płońsk Nasielsk Płock Ostrów Mazowiecka 1

Agnieszka i Maciej

Sesja Narzeczeńska Agnieszki i Macieja, którą chciałem Wam dziś zaprezentować, jest dla mnie wyjątkowa z wielu powodów.
Po pierwsze to moja pierwsza para, którą fotografuje po dwunastu latach przerwy w wykonywaniu zawodu fotografa ślubnego.
Po drugie Agnieszka i Maciej to wyjątkowa para, która obdarzyła mnie zaufaniem, abym mógł uwiecznić ich uczucie.
Po tym krótkim wstępie zapraszam was do świata Agnieszki i Macieja.

fotografia ślubna Warszawa Ciechanów Płońsk Nasielsk Płock Ostrów Mazowiecka 2

Patrycja i Mateusz.

Kolejna para w moim portfolio, Patrycja i Mateusz. Dach Biblioteki Uniwersytetu to dobre miejsca na przeprowadzenie sesji narzeczeńskiej. Początkowy stres i obawa przed obiektywem została rozwiana przez żarty i dobry humor Patrycji. Kobiety mają ten dar, rozluźnienia atmosfery i wszystko staje się prostsze i łatwiejsze. Zapraszam do obejrzenia galerii.

fotografia ślubna Warszawa Ciechanów Płońsk Nasielsk Płock Ostrów Mazowiecka 3

KONTAKT

Jeśli chcesz sprawdzić cennik i wolny termin to wypełnij formularz na tej stronie lub zadzwoń. Na wiadomości odpowiadam zazwyczaj w ciągu kilku chwil, a telefony dobieram do późnych godzin wieczornych (jeśli nie mogę odebrać to oddzwaniam).  

Tel: 534 34 24 34

Email: leszekb@gmail.com

15 + 5 =